Oferty specjalne

25.09.2023

WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ

Teatr Polski w Warszawie serdecznie zaprasza Seniorów do wzięcia udziału w akcji "Weekend Seniora z kulturą", organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tegoroczna ogólnopolska akcja odbędzie się w weekend 29 września - 1 października 2023.

Więcej >
14.07.2023

Program wsparcia osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu

Teatr Polski w Warszawie przyłączył się do Programu „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”, którego inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ramach Programu osoba z niepełnosprawnościami i towarzyszący jej opiekun mogą skorzystać z oferty repertuarowej naszego Teatru kupując bilet w preferencyjnej cenie - tylko 1 zł. Program jest przeznaczony dla mieszkańców województwa mazowieckiego.

Więcej >
14.05.2022

Kulturalna szkoła na Mazowszu. Bilet dla uczniów za złotówkę

Teatr Polski w Warszawie przyłączył się do Programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, którego inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ramach Programu zorganizowane grupy szkolne mogą skorzystać z oferty repertuarowej naszego Teatru, za preferencyjną cenę biletu - tylko 1 zł. Oferta jest przeznaczona dla szkół z terenu województwa mazowieckiego.

Więcej >
07.06.2023

KARTA WARSZAWIANKI I WARSZAWIAKA

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie jest partnerem programu Karta Warszawiaka, który prowadzi m.st. Warszawa. Oferujemy posiadaczkom i posiadaczom Kart 10% ulgi na bilety zakupione w piątki.

Więcej >
30.12.2022

KARTA PODARUNKOWA

Za pomocą Karty Podarunkowej umożliwiamy Państwu dokonanie zakupu biletu lub 2 biletów na spektakle repertuarowe Teatru Polskiego.

Więcej >