bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Działy Teatru Polskiego

Ważniejsze Działy w strukturze organizacyjnej Teatru - kontakty
 

Sekretariat dyrekcji
tel. 22 22 505 92 14,
Dział Kadr
tel. 22 505 92 36, kadry@teatrpolski.waw.pl
Kierownik Działu Kadr: Ewa Nowakowska
ewa.nowakowska@teatrpolski.waw.pl
Koordynacja pracy artystycznej
tel. 22 505 92 18, koordynacja@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej: Małgorzata Skrocka
tel. kom. 509 096 270, malgorzata.skrocka@teatrpolski.waw.pl
Impresariat / Produkcja: Anna Wachowiak
tel. (+48) 22 505 92 06, tel. kom. 696 001 490, anna.wachowiak@teatrpolski.waw.pl

Dział Marketingu
Kierownik działu marketingu
: Olga Sander
tel. 22 505 92 24, tel. kom. 600 030 686, olga.sander@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. PR i promocji (media): Marta Antczak
tel. 22 505 92 23, tel. kom. 601 440 027, marta.antczak@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. PR i promocji (media): Kamila Dorbach
tel. 22 505 92 25, tel. kom. 507 928 303, kamila.dorbach@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. produkcji audiowizualnych i nowych technologii (www, social media): Grzegorz Pindelski
tel. 22 505 92 71, tel. kom. 513 328 109, grzegorz.pindelski@teatrpolski.waw.pl
Biuro Obsługi Widzów:
Hanna Maciążek, Magda Raczyńska, Jerzy Jaroszyński
tel. 22 505 92 20, 22 505 92 21, 22 505 92 22, rezerwacje@teatrpolski.waw.pl

Wydział Programowo - Literacki
dzial.literacki@teatrpolski.waw.pl
Sekretarz Generalna: Anna Skuratowicz
tel. 22 505 92 08, tel. kom. 509 096 451, anna.skuratowicz@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. programowo-literackich: Patrycja Mikłasz-Pisula
tel. 22 505 92 04, patrycja.miklasz@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. programowo-literackich i produkcji teatralnej: Magdalena Mróz
tel. 22 505 92 07, kom. 512 356 943, magdalena.mroz@teatrpolski.waw.pl
Specjalistka ds. programowo-literackich /EDUKACJA/: Paulina Chodnicka
tel. 22 505 92 03, tel. kom. 663 516 513, paulina.chodnicka@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. organizacji produkcji: Justyna Kowalska
tel. 22 505 92 05, tel. kom. 512 204 518, justyna.kowalska@teatrpolski.waw.pl

Wydział Finansowo-Księgowy
tel. 22 505 92 31, ksiegowosc@teatrpolski.waw.pl
Główna Księgowa: Małgorzata Murawska
malgorzata.murawska@teatrpolski.waw.pl
Wydział Płac
tel. 22 505 92 53, place@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. płac: Renata Zdrajkowska
renata.zdrajkowska@teatrpolski.waw.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy
tel. 22 505 92 29, administracja@teatrpolski.waw.pl
Kierownik działu administracyjno-gospodarczego: Izabela Mrówczyńska-Janiuk
tel. kom. 509 096 312, izabela.janiuk@teatrpolski.waw.pl
Inwestycje i kapitalne remonty
tel. 22 505 92 28, inwestycje@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. inwestycji i remontów: Małgorzata Bartoszewska
malgorzata.bartoszewska@teatrpolski.waw.pl
Zamówienia publiczne
tel.  22 505 92 27,
Główny specjalista ds. zamówień publicznych: Sławomira Pakuła
slawomira.pakula@teatrpolski.waw.pl
Dział techniczny
tel. 22 505 92 41, techniczny@teatrpolski.waw.pl
Główny Inżynier: Leszek Włodarkiewicz
tel. 22 505 92 35, leszek.wlodarkiewicz@teatrpolski.waw.pl



Opublikował: Grzegorz Pindelski
Data publikacji: 03.04.2019
Utworzył: Grzegorz Pindelski
Data utworzenia: 29.05.2013
Dokument oglądany razy: 5 256