bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Działy Teatru Polskiego

Ważniejsze Działy w strukturze organizacyjnej Teatru - kontakty
 

Sekretariat dyrekcji
tel. 22 826 48 80, 22 826 92 71 wew. 114, faks 22 826 92 78, sekretariat@teatrpolski.waw.pl
Obsługa sekretariatu: Katarzyna Miałka, katarzyna.mialka@teatrpolski.waw.pl
Dział Kadr
tel. 22 826-92-71 wew. 116, kadry@teatrpolski.waw.pl
Kierownik Działu Kadr: Ewa Nowakowska
ewa.nowakowska@teatrpolski.waw.pl
Koordynacja pracy artystycznej
tel. 22 826 01 00, 22 826 92 71 wew. 118, koordynacja@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. koordynacji pracy artystycznej: Małgorzata Skrocka
tel. kom. 509 096 270, malgorzata.skrocka@teatrpolski.waw.pl
Koordynator ds. organizacji pracy artystycznej: Anna Niwicka
tel. kom. 502 591 713, anna.niwicka@teatrpolski.waw.pl
Impresariat / Produkcja: Anna Wachowiak
tel. (+48) 22 826 92 71 wew. 220, tel. kom. 696 001 490, anna.wachowiak@teatrpolski.waw.pl
Dział Marketingu
Kierownik działu marketingu
: Olga Sander
tel. 22 826 92 71 wew. 127, tel. kom. 600 030 686, olga.sander@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. PR i promocji: Marta Antczak
tel. 22 826 92 71 wew. 127, tel. kom. 601 440 027, marta.antczak@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. produkcji audiowizualnych i nowych technologii (www, social media): Grzegorz Pindelski
tel. 22 826 92 71 wew. 171, tel. kom. 513 328 109, grzegorz.pindelski@teatrpolski.waw.pl
Biuro Obsługi Widzów:
Hanna Maciążek, Alina Piekarz, Magda Skrocka, Jerzy Jaroszyński
tel./faks 22 826 49 18, 22 826 61 64, rezerwacje@teatrpolski.waw.pl

Wydział Programowo - Literacki
tel. 22 826 92 71 wew. 120, 221 lub 222, dzial.literacki@teatrpolski.waw.pl
Sekretarz Generalna: Anna Skuratowicz /URLOP MACIERZYŃSKI/
tel. wew. 222, tel. kom. 509 096 451, anna.skuratowicz@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. programowo-literackich: Patrycja Mikłasz-Pisula /URLOP MACIERZYŃSKI/
tel. wew. 120, patrycja.miklasz@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. programowo-literackich i produkcji teatralnej: Magdalena Mróz
tel. wew. 221, kom. 512 356 943, magdalena.mroz@teatrpolski.waw.pl
Specjalista ds. programowo-literackich /edukacja/: Paulina Chodnicka
tel. wew. 120, paulina.chodnicka@teatrpolski.waw.pl

Wydział Finansowo-Księgowy
tel. 22 826 61 21, ksiegowosc@teatrpolski.waw.pl
Główna Księgowa: Małgorzata Murawska
malgorzata.murawska@teatrpolski.waw.pl
Wydział Płac
tel. 22 826 92 71 wew. 153, place@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. płac: Teresa Kurak
teresa.kurak@teatrpolski.waw.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy
tel. 22 826 39 22, administracja@teatrpolski.waw.pl
Kierownik działu administracyjno-gospodarczego: Izabela Mrówczyńska-Janiuk
tel. kom. 509 096 312, izabela.janiuk@teatrpolski.waw.pl
Inwestycje i kapitalne remonty
tel. 22 826 17 25, inwestycje@teatrpolski.waw.pl
Główny specjalista ds. inwestycji i remontów: Małgorzata Bartoszewska
malgorzata.bartoszewska@teatrpolski.waw.pl
Zamówienia publiczne
tel. 22 826 92 71 wew. 117,
Główny specjalista ds. zamówień publicznych: Sławomira Pakuła
slawomira.pakula@teatrpolski.waw.pl
Dział techniczny
tel. 22 826 92 71 wew. 122, techniczny@teatrpolski.waw.pl
Główny Inżynier: Leszek Włodarkiewicz
tel. 22 826 92 71 wew. 187, l.wlodarkiewicz@teatrpolski.waw.pl



Opublikował: Grzegorz Pindelski
Data publikacji: 20.02.2017
Utworzył: Grzegorz Pindelski
Data utworzenia: 29.05.2013
Dokument oglądany razy: 3 741